Інспектування житлового будинку у київському масиві «Патріотика» Органом з інспектування «Центр пожежно-технічного аудиту» 02 серпня 2017 року.

DSC 1469 300x199 Інспектування житлового будинку у київському масиві «Патріотика» Органом з інспектування «Центр пожежно технічного аудиту»  02 серпня 2017 року.DSC 1596 300x199 Інспектування житлового будинку у київському масиві «Патріотика» Органом з інспектування «Центр пожежно технічного аудиту»  02 серпня 2017 року.

За даними Всесвітнього Центру пожежної статистики (ВЦПС) кожного року виникає 7-8 млн. пожеж по всьому світу. 80% всіх пожеж відбувається у жилому секторі. Враховуючи, що все населення Землі становить 6,9 млрд., ризик загинути у такій пожежі — у однієї людини зі ста. Вберегти людські життя може своєчасне встановлення протипожежних систем, професійна перевірка їх функціональності та постійне підтримання у належному стані.

Одну з таких перевірок працездатності систем протипожежного захисту Орган з інспектування «Центр пожежно-технічного аудиту» провів 02 серпня 2017 року у 25-ти поверховому житловому будинку у київському масиві «Патріотика». Під час перевірки були проведені випробування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, диспетчеризації та автоматизації систем протипожежного захисту, системи протидимного захисту та внутрішнього протипожежного водопроводу. Вказані випробування «Центр пожежно-технічного аудиту» проводив за участю монтажної організації, фірми, яка обслуговує  об’єкт, та у присутності мешканців будинку.

Такі перевірки у житлових приміщеннях є вкрай необхідними, тому що безпека життя завжди є актуальною темою. Прикладом необачного відношення до протипожежних систем є пожежі цього літа у Москві у районі площі Київського вокзалу, яка забрала житті двох людей, та  пожежа четвертого рангу у московському торговому комплексі «Ріо», в якій за даними джерел екстреної служби, не спрацювали системи димовидалення.

Іншим прикладом страшної трагедії у житлових будинках є цьогорічна масштабна пожежа у лондонській багатоповерхівці, у якій загинуло 30 людей, які опинились у вогняній пастці. За даними інформаційних новин ця лондонська багатоповерхівка не була обладнана системою автоматичного пожежогасіння, наявність якої не вимагається законом Великобританії, а тому вважалось, що будівництво цієї будівлі було виконано за усіма правилами пожежної безпеки.

Отже питання протипожежної безпеки стосується не лише звичайних громадян, монтажних компаній, інспекційних органів та всіх хто приймає участі у цьому довгому ланцюгу від забудови до користування будівлею, але й від влади, яка повинна розробляти адекватні та всеохоплюючі норми будівництва та протипожежного захисту.

Професійні аудити систем протипожежного захисту забезпечують утримання систем протипожежного захисту у справному стані, здатними виконати свою функцію за призначенням, що у свою чергу дозволить зробити наше життя безпечнішим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *