Страшна пожежа в одеському таборі «Вікторія». Питання не «Хто винен», а «Що робити».

2060951 300x189 Страшна пожежа в одеському таборі Вікторія. Питання не Хто винен, а Що робити.18659c8da5ea918c 300x193 Страшна пожежа в одеському таборі Вікторія. Питання не Хто винен, а Що робити.

У ніч на 16 вересня 2017 року в одеському таборі «Вікторія» сталася масштабна пожежа. Загорівся дерев’яний корпус, в якому знаходилися 42 дитини. Будівля згоріла дотла. Троє дітей загинуло, двоє госпіталізовані. Відзначається, що з невідомих причин пожежна сигналізація не спрацювала, діти прокинулися від запаху диму.

Відразу після цього під мерією Одеси відбувся пікет. Люди вимагали викликати мера Одеси Геннадія Труханова та його заступника Зінаїду Цвірінько. Найбільше обурення викликав той факт, що під час реконструкції табору в минулому році було нібито витрачено 11 мільйонів гривень на протипожежну безпеку та водопостачання. А під час гасіння пожежі, за заявами ЗМІ, в водоймі не виявилося води.

18 вересня 2017 Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід для директора потерпілого від пожежі санаторію «Вікторія» Петроса Саркісяна в вигляді арешту на два місяці. Також Київський районний суд Одеси повідомив про арешт виховательки дитячого табору «Вікторія», яка відповідала за пожежну безпеку. Відзначається, що жінку підозрюють у скоєнні кримінального злочину порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що призвело до виникнення пожежі, що призвело до загибелі людей та матеріальних збитків в особливо великих розмірах.

Наразі поліція розглядає три версії причин пожежі в дитячому таборі «Вікторія»: підпал, порушення правил пожежної безпеки та загоряння через електричних приладів.

Цей сумний випадок демонструє наскільки життя людини не захищене зараз від такої страшної трагедії як пожежа. Так що ж робити, щоб зменшити небезпеку від пожеж? Більшу кількість часу сьогодні людина проводить у приміщеннях: діти у дитсадках та школах, працівники в офісах та на виробництві. Тому необхідний постійний професійний контроль протипожежного стану будівель,  систем протипожежного захисту та проектів на стадії будівництва.

Саме такі послуги пропонує наш Орган з Інспектування ТОВ «Центр пожежно-технічного аудиту». Наш професіоналізм збереже ваш час, гроші та життя.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *